Paragraphs Editor Enhancements (2.2.0-rc1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Description
ug: بايانى

en: Categories
ug: كاتېگورىيىلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: All
ug: ھەممە

en: Uncategorized
ug: ئۇنىۋېرسال
