Paragraphs Editor Enhancements (2.1.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Description
te: వివరణ

en: Categories
te: వర్గాలు

en: Weight
te: భారం

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: All
te: అన్నీ
