Paragraphs Editor Enhancements (8.x-1.1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Description
ja: 説明

en: Weight
ja: ウェイト

en: Label
ja: ラベル

en: Save
ja: 保存

en: Uncategorized
ja: カテゴリーなし

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Paragraphs
ja: パラグラフ
