Paragraphs Editor Enhancements (8.x-1.5) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Description
ro: Descriere

en: Weight
ro: Greutate

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Uncategorized
ro: Necategorisit

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?
