Paragraphs Editor Enhancements (8.x-1.6) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Description
ar: الوصف

en: Weight
ar: الوزن

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: ID
ar: المعرف ID

en: Uncategorized
ar: غير مصنف

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟
