Paragraphs Editor Enhancements (8.x-1.7) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Weight
am: ክብደት

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: ID
am: አይዲ
