Paragraphs Editor Enhancements (8.x-1.7) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Weight
nl: Gewicht

en: Save
nl: Opslaan

en: Uncategorized
nl: Zonder categorie

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Paragraphs
nl: Paragrafen
