Paragraphs Editor Enhancements (8.x-1.7) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Description
ur: وضاحت

en: Weight
ur: وزن

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: ID
ur: شناخت
