Paragraphs entity embed (3.0.0) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Label
ca: Etiqueta

en: Update
ca: Actualitza

en: Continue
ca: Continua

en: Filters
ca: Filtres

en: Buttons
ca: Botons

en: Embed
ca: Incrustra

en: Edit %title
ca: Edita %title

en: @name field is required.
ca: El camp @name és obligatori.

en: @type %info has been created.
ca: S'ha creat @type %info.

en: @type %info has been updated.
ca: S'ha actualitzat @type %info.

en: @type: added %info.
ca: @type: afegeix %info.

en: @type: updated %info.
ca: @type: %info ha estat actualitzat.

en: Paragraph types
ca: Tipus de Paragraph
