Paragraphs entity embed (3.0.0) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Place
ru: Место

en: Label
ru: Метка

en: Update
ru: Обновить

en: Continue
ru: Продолжить

en: Filters
ru: Фильтры

en: Edit
ru: Редактировать

en: Buttons
ru: Кнопки

en: Paragraph
ru: Параграф

en: Embed
ru: Вставить

en: Edit %title
ru: Редактировать %title

en: Create new
ru: Создать

en: @name field is required.
ru: Поле "@name" обязательно для заполнения.

en: Paragraphs
ru: Параграфы

en: @type %info has been created.
ru: @type %info был создан.

en: @type %info has been updated.
ru: @type %info был обновлён.

en: @type: added %info.
ru: @type: добавлен %info.

en: @type: updated %info.
ru: @type: обновлён %info.

en: Paragraph types
ru: Типы параграфов

en: Preview failed
ru: Ошибка предварительного просмотра
