Paragraphs entity embed (3.0.1) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Place
fi: Paikkakunta

en: Label
fi: Tunnus

en: Update
fi: Päivitys

en: Continue
fi: Jatka

en: Filters
fi: Suodattimet

en: Buttons
fi: Painikkeet

en: Embed
fi: Upota

en: Edit %title
fi: Muokkaa %title

en: Create new
fi: Luo uusi

en: @name field is required.
fi: @name kenttä on pakollinen.

en: @type %info has been created.
fi: @type %info luotu.

en: @type %info has been updated.
fi: @type %info päivitetty.

en: @type: added %info.
fi: @type: lisätty %info.

en: @type: updated %info.
fi: @type: päivitetty %info.
