Paragraphs entity embed (3.0.1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Continue
th: ดำเนินการต่อ

en: Filters
th: ตัวกรอง

en: @name field is required.
th: @name ยังไม่ทำรายการนี้
