Paragraphs entity embed (4.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Place
cs: Místo

en: Label
cs: Popisek

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Continue
cs: Pokračovat

en: Filters
cs: Filtry

en: Buttons
cs: Tlačítka

en: Embed
cs: Vložit

en: Edit %title
cs: Upravit %title

en: Create new
cs: Vytvořit nové

en: @name field is required.
cs: Pole @name je povinné.

en: @type %info has been created.
cs: @type %info byl vytvořen.

en: @type %info has been updated.
cs: @type %info byl aktualizován.

en: @type: added %info.
cs: @type: přidáno %info.

en: @type: updated %info.
cs: @type: aktulizováno %info.
