Paragraphs entity embed (4.0.0-beta1) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: Place
es: Lugar

en: Label
es: Etiqueta

en: Update
es: Actualizar

en: Continue
es: Continuar

en: Filters
es: Filtros

en: Buttons
es: Botones

en: Paragraph
es: Párrafo

en: Embed
es: Incrustar

en: Edit %title
es: Editar %title

en: Create new
es: Crear nuevo

en: @name field is required.
es: El campo @name es obligatorio.

en: @type %info has been created.
es: @type %info se ha creado.

en: @type %info has been updated.
es: @type %info se ha actualizado.

en: @type: added %info.
es: @type: añadido %info.

en: @type: updated %info.
es: @type: actualizado %info.

en: Paragraph types
es: Tipos de Paragraph

en: Preview failed
es: La vista previa falló
