Paragraphs entity embed (4.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Label
fr: Libellé

en: Update
fr: Mettre à jour

en: Continue
fr: Continuer

en: Filters
fr: Filtres

en: Buttons
fr: Boutons

en: Paragraph
fr: Paragraphe

en: Embed
fr: Intégré

en: Edit %title
fr: Modifier %title

en: Create new
fr: Créer nouveau

en: @name field is required.
fr: Le champ @name est requis.

en: @type %info has been created.
fr: %info (@type) a été créé(e).

en: @type %info has been updated.
fr: %info (@type) a été mis(e) à jour.

en: @type: added %info.
fr: @type : %info ajouté(e).

en: @type: updated %info.
fr: @type : %info mis(e) à jour.

en: Paragraph types
fr: Types de paragraphes

en: Preview failed
fr: Échec de la prévisualisation
