Paragraphs entity embed (4.0.0-beta1) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Label
it: Etichetta

en: Update
it: Aggiorna

en: Continue
it: Continua

en: Filters
it: Filtri

en: Buttons
it: Pulsanti

en: Paragraph
it: Paragrafo

en: Embed
it: Integra

en: Edit %title
it: Modifica %title

en: @name field is required.
it: Il campo @name è obbligatorio.

en: Paragraphs
it: Paragrafi

en: @type %info has been created.
it: @type %info è stato creato.

en: @type %info has been updated.
it: @type %info è stato aggiornato.

en: @type: added %info.
it: @type: aggiunto %info.

en: @type: updated %info.
it: @type: aggiornato %info.
