Paragraphs entity embed (4.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Place
nl: Plaats

en: Update
nl: Bijwerken

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Buttons
nl: Knoppen

en: Paragraph
nl: Paragraaf

en: Embed
nl: Inbedden

en: Edit %title
nl: Bewerk %title

en: Create new
nl: Nieuwe aanmaken

en: @name field is required.
nl: @name is een verplicht veld.

en: Paragraphs
nl: Paragrafen

en: @type %info has been created.
nl: @type %info is aangemaakt.

en: @type %info has been updated.
nl: @type %info is bijgewerkt.

en: @type: added %info.
nl: @type: %info toegevoegd.

en: @type: updated %info.
nl: @type: %info bijgewerkt.

en: Paragraph types
nl: Paragraaftypes

en: Preview failed
nl: Voorbeeld mislukt
