Paragraphs entity embed (4.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Place
pl: Miejsce

en: Label
pl: Etykieta

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Filters
pl: Filtry

en: Buttons
pl: Przyciski

en: Paragraph
pl: Akapit

en: Embed
pl: Osadzony

en: Edit %title
pl: Edycja %title

en: Create new
pl: Utwórz nowy

en: @name field is required.
pl: Pole @name jest wymagane.

en: Paragraphs
pl: Akapity

en: @type %info has been created.
pl: Utworzono @type %info.

en: @type %info has been updated.
pl: Zaktualizowano @type %info.

en: @type: added %info.
pl: @type: dodano %info.

en: @type: updated %info.
pl: @type: zaktualizowano %info.

en: Paragraph types
pl: Rodzaje Akapitów
