Paragraphs entity embed (8.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Label
ja: ラベル

en: Update
ja: 更新

en: Continue
ja: 継続

en: Filters
ja: フィルター

en: Create new
ja: 新規作成

en: @name field is required.
ja: @name フィールドは必須項目です。

en: Paragraphs
ja: パラグラフ

en: @type %info has been created.
ja: @type %info が作成されました。

en: @type %info has been updated.
ja: @type %info が更新されました。

en: @type: added %info.
ja: @type:%infoが追加されました

en: @type: updated %info.
ja: @type: %infoが更新されました

en: Paragraph types
ja: パラグラフタイプ
