Paragraphs entity embed (8.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Label
fa: برچسب

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: ID
fa: هویت

en: Continue
fa: ادامه

en: Filters
fa: صافیها

en: Paragraph
fa: فقره

en: Paragraph types
fa: انواع فقره
