Paragraphs entity embed (8.x-1.0-alpha4) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Label
et: Nimetus

en: Update
et: Uuenda

en: Continue
et: Jätka

en: Filters
et: Filtrid

en: Embed
et: Manus

en: @name field is required.
et: Väli @name on kohustuslik

en: @type %info has been created.
et: @type %info on loodud.

en: @type %info has been updated.
et: @type %info on uuendatud.

en: @type: added %info.
et: @type: lisatud %info.

en: @type: updated %info.
et: @type: uuendatud %info.
