Paragraphs entity embed (8.x-1.0-alpha8) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Place
ro: Loc

en: Label
ro: Etichetă

en: Update
ro: Actualizare

en: Continue
ro: Continuare

en: Filters
ro: Filtre

en: Embed
ro: Încorporat

en: Edit %title
ro: Editare %title

en: Create new
ro: Creează unul nou

en: @name field is required.
ro: Câmpul @name este obligatoriu.

en: @type %info has been created.
ro: @type %info a fost creat.

en: @type %info has been updated.
ro: @type %info a fost actualizat.

en: @type: added %info.
ro: @type: adăugat %info.

en: @type: updated %info.
ro: @type: actualizat %info.
