Paragraphs entity embed (8.x-1.0-alpha8) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Place
sv: Plats

en: Label
sv: Etikett

en: Update
sv: Uppdatera

en: Continue
sv: Fortsätt

en: Filters
sv: Filter

en: Paragraph
sv: Paragraf

en: Embed
sv: Bädda in

en: Edit %title
sv: Redigera %title

en: Create new
sv: Skapa ny

en: @name field is required.
sv: Fält @name är obligatoriskt.

en: Paragraphs
sv: Paragrafer

en: @type %info has been created.
sv: @type %info har skapats.

en: @type %info has been updated.
sv: @type %info har uppdaterats.

en: @type: added %info.
sv: @type: lades till %info.

en: @type: updated %info.
sv: @type: uppdaterades %info.

en: Paragraph types
sv: Paragraftyper
