Paragraphs entity embed (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Place
el: Τόπος

en: Label
el: Ετικέτα

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Continue
el: Συνέχεια

en: Filters
el: Φίλτρα

en: Edit %title
el: Επεξεργασία %title

en: @name field is required.
el: Το πεδίο @name είναι απαραίτητο.

en: @type %info has been created.
el: Το %info του @type δημιουργήθηκε.

en: @type %info has been updated.
el: Το %info του @type ενημερώθηκε.

en: @type: added %info.
el: @type: προστέθηκε %info.

en: @type: updated %info.
el: @type: ενημερώθηκε %info.
