Paragraphs entity embed (8.x-1.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Label
sl: Oznaka

en: Update
sl: Posodobitev

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Filters
sl: Filtri

en: Edit %title
sl: Urejaj %title
