Paragraphs entity embed (8.x-2.0-alpha1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Update
am: አዘምን

en: ID
am: አይዲ

en: Filters
am: ማጣሪያዎች

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
