Paragraphs entity embed (8.x-2.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Label
sr: Ознака

en: Update
sr: Ажурирање

en: ID
sr: ИД

en: UUID
sr: <em>UUID</em>

en: @name field is required.
sr: @name поље је потребно попунити.
