Paragraphs entity embed (8.x-2.0-alpha2) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Label
be: Подпіс

en: Update
be: Абнавіць

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Continue
be: Працягнуць

en: Filters
be: Фільтры

en: Edit %title
be: Редагаваць %title

en: @name field is required.
be: @name поле патрабаванае.

en: @type %info has been created.
be: @type %info быў створаны.

en: @type %info has been updated.
be: @type %info быў абноўлены.

en: @type: added %info.
be: @type: дадаў %info.

en: @type: updated %info.
be: @type: абнавіў %info.
