Paragraphs Filter (1.0.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Filter
pl: Filtr

en: - Any -
pl: -Wszystkie-

en: Paragraphs
pl: Akapity
