Paragraphs Filter (1.0.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Content types
sv: Innehållstyper

en: Content type
sv: Innehållstyp

en: Filter
sv: Filtrera

en: - Any -
sv: - Alla -

en: Paragraphs
sv: Paragrafer
