Paragraphs Filter (1.0.1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: Filter
ar: انتقاء

en: - Any -
ar: - اختر -
