Paragraphs Filter (1.0.1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Content types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: - Any -
bo: - གང་རུང-
