Paragraphs Filter (1.0.1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Content types
et: Sisutüübid

en: Reset
et: Tühista

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Filter
et: Filtreeri

en: - Any -
et: - Kõik -
