Paragraphs Filter (1.0.1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: Reset
he: איתחול

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Filter
he: סינון

en: - Any -
he: - הכל -
