Paragraphs Filter (1.0.1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Content types
fa: انواع محتوا

en: Reset
fa: اعاده

en: Content type
fa: نوع محتوا

en: Filter
fa: صافی

en: - Any -
fa: - هر چیزی -
