Paragraphs Filter (1.0.2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Content types
eu: Eduki motak

en: Reset
eu: Garbitu

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Filter
eu: Iragazkia

en: - Any -
eu: -Edozein-
