Paragraphs Filter (1.0.2) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Content types
fi: Sisältötyypit

en: Reset
fi: Palauta

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: Filter
fi: Suodatus

en: - Any -
fi: - Kaikki -
