Paragraphs Filter (1.0.2) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Content types
it: Tipi di contenuto

en: Reset
it: Ripristina

en: Content type
it: Tipo di contenuto

en: Filter
it: Filtra

en: - Any -
it: - Qualsiasi -

en: Paragraphs
it: Paragrafi
