Paragraphs Filter (1.0.2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Content type
lv: Satura veids

en: Filter
lv: Filtrēt

en: - Any -
lv: - Jebkurš -
