Paragraphs Filter (1.0.2) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Content types
ru: Типы материалов

en: Reset
ru: Сбросить

en: Content type
ru: Тип материала

en: Filter
ru: Фильтр

en: - Any -
ru: - Любой -

en: Paragraphs
ru: Параграфы
