Paragraphs Filter (1.0.2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Content types
tr: İçerik tipleri

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Content type
tr: İçerik tipi

en: Filter
tr: Süzgeç

en: - Any -
tr: - Herhangi -
