Paragraphs Filter (1.0.2) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Content types
uk: Типи матеріалів

en: Reset
uk: Скинути

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: Filter
uk: Фільтр

en: - Any -
uk: - Усі -

en: Paragraphs
uk: Абзаци
