Paragraphs Filter (1.0.3) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Content types
de: Inhaltstypen

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Content type
de: Inhaltstyp

en: - Any -
de: - Alle -

en: Paragraphs
de: Seitenabschnitte
