Paragraphs Filter (1.0.3) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Content types
fr: Types de contenu

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Content type
fr: Type de contenu

en: Filter
fr: Filtrer

en: - Any -
fr: - Tout -
