Paragraphs Filter (1.0.3) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Content types
oc: Tipes de contengut

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: Filter
oc: Filtrar

en: - Any -
oc: - Tot -
