Paragraphs Filter (1.0.3) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Content types
pt: Tipos de conteúdo

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Content type
pt: Tipo de conteúdo

en: Filter
pt: Filtro

en: - Any -
pt: - Qualquer -
