Paragraphs Filter (1.0.3) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Content types
vi: Kiểu nội dung

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Content type
vi: Kiểu nội dung

en: Filter
vi: Lọc

en: - Any -
vi: - Tất cả -
