Paragraphs Filter (1.0.4) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Filter
ca: Filtra

en: - Any -
ca: - Qualsevol -
