Paragraphs Filter (1.0.4) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Filter
gl: Filtro

en: - Any -
gl: - Calquera -
