Paragraphs Filter (1.0.4) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Content types
hi: विषय वस्तु के प्रकार

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Content type
hi: सामग्री प्रकार

en: Filter
hi: फिल्टर

en: - Any -
hi: -कोईभी-
